Önemli Projelerin İkaz Işığı Obelux, Kırıkkale Çevrim Santralinde de yerini aldı

Bandırma da, Enerji SA tarafından inşaatı tamamlanan Bandırma Termik Santralinden sonra, Türkiye’nin en yeni  ve en büyük doğal gaz çevrim santrallerinden Kırıkkale Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali de, tercihini Dünya’nın en yeni teknolojilerini ortaya çıkartan Obelux’den yana koydu.

obelux uçak ikaz lambaları

Bandırma Termik Santrali

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de , uçak ikaz lambaları ve sistemleri denince artık akla gelen en doğru çözüm Obelux’tür.

Türkiye’de bu konuda en uzman kuruluş olan Mundolight ve ürün tedarikçisi Obelux çok kısa süre içerisinde ülkemizde inşa edilmiş olan iki dev santral projesinin Uçak İkaz Lambaları projesini hazırlamış ve hayata geçirmiştir.

kırıkkale

Kırıkkale çevrim santrali

Özellikle bu gibi zorlu şartların mevcut olduğu tüm sanayi tesislerinde ; termik santral, diğer santraller ve  bacaların işaretlemelerinde  Obelux ve Türkiye’de ki distribütörü Mundolight , hem garanti sürelerinin uzunluğu, hem ürün tedarik sürelerinin kısalığı, hem de  proje yönetimi açısından rakipsizdir.

Mundo Uçak İkaz Lambaları

Sanayi Tesisleri Uçak ikaz lambası

ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ATEX, ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambaları için bize ulaşabilirsiniz.
Mania armatürü, uçak ikaz lambası, LED ikaz lambası, baca ikaz lambası , sanayi tipi uçak ikaz lambası  ve ex-proof ikaz lambaları için;
Tel : 0216 356 56 30
Fax: 0 216 359 34 71