DİĞER UYGULAMALAR İÇİN RÜZGAR HORTUMLARI

Bilindiği üzere rüzgar çorabı veya bir başka deyiş ile rüzgar hortumunun asıl kullanım amacı; rüzgarın yönünü ve şiddetini göstererek öncelikli olarak hava taşıtlarının iniş ve kalkışı esnasında pilotlara yardımcı olmak, kara yollarında, ve iş güvenliği için gerekli nokta ve koşullarda insanlara ve çalışanlara rehber olmaktır.

Bunun yanı sıra rüzgar çorapları, günümüzde görsellik sağlayarak özellikle çeşitli yaz organizasyonlarında, reklam çalışmalarında ve eğlence mekanlarında de kullanılmaktadır.

IMG_0972 (3)

Sahadan uygulama örneği

Mundo Rüzgar Çorapları her çap, renk ve adette üretilebilmekte, istenilen logo veya resim çorapların üzerine basılabilmektedir. Ayrıca istenilen direk, ışık gibi ekipmanlar da Mundo tarafından tedarik edilmektedir.

reklam

Mundo Reklam Rüzgar Çorabı

Rüzgar gülü, rüzgar çorabı ve rüzgar tulumu hakkında merak ettikleriniz için en doğru adres;

Uçak ikaz lambası

ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ATEX, ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambaları için bize ulaşabilirsiniz.
Rüzgar Hortumu, Rüzgar Çorabı, Rüzgar Gülü, Mania armatürü, uçak ikaz lambası, LED ikaz lambası, akkor flamanlı, deniz ikaz lambası , araç ikaz lambasıve yüksek gerilim hattı ikazcıları için en doğru adres;
Tel : 0216 356 56 30
Fax: 0 216 359 34 71
info@mundolight.com