AVRUPA’NIN EN YÜKSEK BİNASI, AVRUPA’NIN EN İYİSİ OBELUX İLE İŞARETLENDİ

Avrupa’nın en yüksek binası unvanını elinde bulunduran 300 metreden uzun yapısı ile Soutwark ,Londra’da yer alan The Shard gökdeleni, uçak ikaz konusunda Obleux’ü tercih etti.

Bunun başlıca nedeni Obelux’ün Avrupa ve Dünya’nın en kaliteli bir kaç markasından biri olması, toplam sahip olma maliyetinin düşük olması, ve markette ki en uzun süreli garanti süresine sahip olmasıydı hiç şüphesiz.

310 metre boyunda ki bu yüksek gökdelen tamamen cam kaplamadır ayrıca tüm ışıklar ayrı ayrı gözlemlenmektedir.

 

shard

Bu proje için seçilen ürün; Obelux Medium Intensity B tipi, yani kırmızı flashing lamba olarak belirlendi. Bunu belirlerken mimarlık firması,sivil havacılık ve firma yetkilileri ortak bir karar verdiler.

Avrupa’nın en yüksek binasından sonra, İstanbul Andolu Yakasının en yüksek binası Metropol İstanbul’da Obelux’ü tercih etti.

Mundo garantisi ve Obelux kalitesi ile , en iyilerin tercihi her zaman belli.

MUNDO Uçak ikaz lambası

ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) ATEX, ve Türkiye Sivil Havacılık Genel müdürlüğü tarafından belirtilen teknik kriterlere uygun uçak ikaz lambaları için bize ulaşabilirsiniz.
Rüzgar Hortumu, Rüzgar Çorabı, Rüzgar Gülü, Mania armatürü, uçak ikaz lambası, LED ikaz lambası, akkor flamanlı, deniz ikaz lambası , araç ikaz lambasıve yüksek gerilim hattı ikazcıları için en doğru adres;
Tel : 0216 356 56 30
Fax: 0 216 359 34 71
info@mundolight.com